Компанія VELUX запустила мобільний додаток для моделювання житлового простору

0
25

Фото: Компанія VELUX запустила мобільний додаток для моделювання житлового простору

Компанія VELUX запустила перший у світі додаток з використанням ефекту віртуальної реальності, присвячений денному світлу.

Новий додаток дозволяє змоделювати житловий простір з візуалізацією поширення денного світла в приміщенні. У цьому допоможуть ефект віртуальної реальності і функція огляду в форматі 360.

Додаток MyDaylight є справжньою знахідкою для тих, хто розглядає варіанти перепланування приміщень або реорганізації простору на горищі. Він допоможе віртуально оживити будь-яку кімнату в вашій уяві і втілити задуми з моделювання природного освітлення.Тепер ви зможете на власні очі побачити, наскільки денне світло може змінювати ваш будинок на краще, вдихаючи в нього нове життя. Для цього достатньо завантажити унікальний додаток. MyDaylight доступний для безкоштовного скачування на майданчиках App Store і Google Play Store.

Використовуючи сучасні ігрові технології додатку, ви повноцінно відчуєте ефект впливу освітленості приміщення на загальну атмосферу будинку. Посилити відчуття присутності допоможе віртуальна симуляція приміщень і режим перегляду в форматі 360. Ще більше яскравих уявлень про ваш простір.

Ваша майбутня мансарда в режимі 360 ° або віртуальній реальності — все це в додатку MyDaylight.Ласкаво просимо до нового способу створення мансарди! Все що Вам потрібно це смартфон і бажання створити комфортну мансарду. Додайте кілька дизайнерських ідей в облаштування інтер’єру.

Додаток MyDaylight показує, як денне світло може зробити Вашу кімнату просторою та комфортною, додавши більше денного світла.

Джерело: velux.uaІнформацію розміщено на правах реклами

Источник новости.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here